Hakkımda

Kağan Yücel  1980 yılında Ankara’da doğdu. Liseyi Ankara Atatürk Lisesi’nde okudu ve 1998 yılında mezun oldu. 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon YO’na girdi ve eğlenceli bir öğrencilik hayatının sonunda 2004 yılında mezun olup fizyoterapist ünvanı aldı. Mezun olduktan sonra yoğun bir postgraduate eğitim maratonuna başladı. 2011 yılında Ufuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sağlık Kurumları İşletmeciliği yüksek lisansını bitirdi ve uzmanlık ünvanını aldı. Halen Ufuk  Üniversitesi  Sağlık  Hizmetleri MYO’nda öğretim görevliliği yapmaktadır.

 İş saatlerinden arda kalan zamanlarında müzik prodüksiyonu ve serbest grafik tasarımcılık yapmaktadır.

 Anlaşıldığı üzere Kağan Yücel’in eğitim anlamında görsel sanatlarla herhangi bir ilgisi yoktur. Ancak çocukluğundan beri fotoğraf, reklam ve müziğe olan ilgisi en sonunda patlak vermiş ve kendisinin grafik tasarıma yönelmesine sebep olmuştur. İşten arda kalan zamanlarında serbest grafik tasarım ve müzik prodüksiyonu yapmaktadır.

Şu anda 2012 yılında düzenlenmiş olan TSE afiş  yarışmasında 2.’lik ödülüne sahiptir.

Ayrıca kurucularından olduğu Mental Imbalance adlı perküsyon grubunda çeşitli perküsyon aletleri çalarak kafasını dağıtmaktadır.

2014 yılında kendi derlemiş olduğu COPH Therapy bütüncül tedavi konseptinin eğitimlerini vermeye başlamıştır.

Manuel Terapi
Visceral Osteopati
Meridyen Terapisi ve Refleks Terapi
Kinesiotaping
Hipnoz, NLP
Craniosacral Osteopati